Kes või mis on Villem?

Kes või mis on Villem.ee?


Villem on minu kahe poja keskmine nimi. Meil on peres Artur-Villem ja Aleksander-Villem ning tüdrukutest hoiab au kõrgel Iti-Maria. 
See veebipoe mõte siin on üks pikalt täitmata unistus. Olen juba aastaid soovinud alustada ja nüüd ongi see aeg käes, kus mõte lendab välja pesast päriselu maailma tiibu sirutama, et vastu võtta kõik seiklused!

Kunst ja elu

Minu lapsepõlv möödus Palmse mõisas, kauni looduse ja mõisaajaloo keskel. Oma esimese äriga alustasin kodusel kivimüüril, müües väikesel saunarätikul Soome turistidele ojas ära pestud kive. Olin siis 6 aastane tüdruk. Saadud tulu eest soetasin kohalikust suveniiripoest Lahemaa postkaarte ning matsin nad maha hukka saanud lindudega. Olin juba siis ettevõtlik ja suur looduseseõber.

Minu lapsepõlvest suur osa möödus suviste loovuslaagrite tähe all, mida korraldas mu ema pea 20 aastat. Tuhandeod lapsi, sadu laagreid ja meisterdamisi. Seal keskel, pideva kunsti ja meisterdamiste sees üles kasvades, on kunstist saanud loomulik osa minu elust.

Kolme lapse emana tean, et laste arengule tulevad kõik loomingulised tegevused vägagi kasuks. See on teraapiline, loovust äratav ja eluks vajalikke oskusi andev aeg lapsele enda fantaasia ja huvide avastamiseks. Seetõttu ei ole ma ise kunagi kokku hoidnud kunsti- ja meisterdamistarvete osas ning otsin alati põnevaid väljundeid ning mis seal salata - ka võimalikult lihtsaid töövahendeid, et lapsed saaksid eelkõige ise harjutada, ise olla ja ise õppida.

Sooviksin virtuaalselt kõikidele lapsevanematele kaela riputada medalid, sest mitme väikelapse korraga kasvatamine on võrdne päriselu magistriga. Olen ise vastutanud suurte asjade eest, kuid mitte miski ei ole olnud nii igakülgset pingutust nõudev kui lapsevanemaks olemine. Õhtune tühjaks pigistatud sidruni tunne on tulnud, et jääda. Seetõttu soovingi, et osa siinsest veebipoest oleks austusavaldus ka teile armsad vanemad - loodan, et leiate siit endale midagi toredat!

Kuna see siin on täiesti algus, siis võtame vaikselt hoogu!
Villem.ee asutaja ja omanik
Meeri-Mall

Comments

Email again:

Previous

Stay Tuned! Miks valida looduskosmeetika?

Next

Share this article