Beebide kategooria nüüd Villemis!

👶 www.villem.ee BEEBIDE kategooria on avatud!👶
Ootame teid avastama meie valikut imetoredaid beebitooted ja palju muud!

🌈 The Cotton Cloud tooted - Hoidke puhtust ja korras toa põrandal! Toidunõud ja suupistetopsid on mugavad, kvaliteetsed ja valmistatud ohutust silikoonist. BPA, BPS, BPF, ftalaatide ja PVC vabad.

🌈 Tervixi 100% looduslikud tooted - Avasta Eesti looduse aarded! Tervixi tooted on juba üle 20 aasta valmistatud armastuse ja hoolega, järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid ning pakkudes turvalisi lahendusi kõigile vanuserühmadele. Paljud Tervixi tooted sobivad ka beebidele!

🌈 Õppekaardid - Aita oma beebidel avastada värvide võlu ja arendada nägemisvõimet mustvalgete kontrast-piltidega. Komplektis 33 kahepoolset kaarti, mis on veekindlast materjalist! Õppekaardid on loodud ja toodetud Eestis.

🌈 4-tüki pusled - Aita väikelastel arendada tähelepanu ja mõtlemisoskust. Pusled on valmistatud paksust papist, koosnedes neljast suurest tükist, mis sobivad ideaalselt väikelastele. Valge taust ja reaalsed pildid - parim esimene pusle sinu beebile!

🌈 Raamatute valik pisikestele - Tutvu meie vahvate ja turvaliste lasteraamatutega, mis annavad lastele võimaluse tunnetada erinevaid materjale ning avastada ja areneda.

👉 Külasta meie veebilehte www.villem.ee, et leida üllatusi kogu perele! 🛍️

#Beebitooted #Villem.ee #Tervix #LooduslikudTooted #EestiLoodus #Beebid #Areng #Ohutus #Beebikaardid #Pusled #Silikoon #Raamat #Beebipood #Eestitoode #Lasteareng

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Yumbox toidukarbid

Järgmine

Jaga seda artiklit