Villemist

Tervitan ja tänan Sind, et oled siia lugema jõudnud!
Villem on üks pikaaegne unistus, mida nüüd suure õhinaga täitma olen asunud! Villem ei ole päris tavaline pood, vaid hoopis midagi enamat - see on armastus elu vastu! Avastamist ja üllatusi tervele perele! 

Usun, et Sinagi nõustud väitega, et mitme väikelapse korraga kasvatamine on võrdne päriselu magistriga. Olen ise juhtinud tootmist, olnud mitmekümne inimese juht mitmel rindel, kuid mitte miski ei ole olnud nii igakülgset pingutust nõudev kui lapsevanemaks olemine. Õhtune tühjaks pigistatud sidruni tunne on tulnud, et jääda pikemaks perioodiks. Seetõttu soovingi, et osa siinsest veebipoest oleks austusavaldus ka teile armsad lapsevanemad - loodan, et leiate siit endalegi midagi toredat! 

Villem toimetab kodukontorist kahe pisikese lapse kõrvalt, hingates ühte rütmi meie perega pisikeses kodus keset Lasnamäed. Kui Villem õnnestub, täitub suur südamesoov jätkata töötamist kodukontorist ka siis kui kõige noorem laps lasteaeda läheb. Seega uskuge, Villemiga toimetades annan endast kõik ja rohkemgi veel! 

Kuna see siin on täiesti algus, siis kes teab, kuhu see seikus viib!
Villem.ee asutaja ja omanik
Meeri-Mall