Tellimisjuhend- ja tingimused ettetellimisega kaubale


TELLIMISE SAMMUD LÜHIDALT
Villem annab teada, et on võimalik esitada tellimussoovid kindla tähtaja jooksul.
Vormistad eeltellimuse ja tasud 50% kauba hinnast
ning jääd ootele.
Kaup tellitakse Eestisse, saad teavituse e-mailile kui kaup on kohal.
Teed eeltellimuse teise osa ja tasud ülejäänud 50% kauba hinnast 3 tööpäeva jooksul.
Villem postitab kauba vastavalt Sinu tellimuse teises osas kinnitatud tarneviisile.

TELLIMISPROTSESS JA JUHEND

EELTELLIMUS OSA 1
1. Valid toote eeltellimuse kategooriast, mida sooviksid osta ja tellimust vormistades valid toote parameetritest “OSA 1 50%”, muus osas toimid nagu ikka veebipoest tellides ja ei pea tegema tellimust eraldi muust kaubast.
VÄGA OLULINE: Eeltellimuse OSA 1 vormistades kuvab ta maksmiseks 50% kauba hinnast - Seega on toote täishind sellest summast POOLE KÕRGEM! Toote täishind on toote juures kuvatud kalleima hinnana.
NB! Juhul kui siiski soovid tellida vaid eeltellimusel kaupa, vali palun tarneviisiks “eeltellimus"
2. Tooted tellitakse lubatud tähtaja sees kui huvi on piisav ning kõikidele saadetakse informatiivne e-mail kauba tellimise õnnestumisest.
3. Tarneaeg Eestisse on kauba tellimise hetkest maksimaalselt 14-30 tööpäeva.
EELTELLIMUS OSA 2
4. Kui kaup on kohale jõudnud, siis saad e-mailile vastava teavituse ning siis on Sul 3 tööpäeva aega, et teostada tellimuse OSA 2 ehk siis valid sama toote eeltellimuse kategooriast, mida soovisid osta ja valid toote parameetritest “OSA 2 50%"
5. Villem postitab kauba OSA 2 tellimuses valitud tarneviisi järgi 2 tööpäeva jooksul.
6. Kaubale kehtib 14 päevane tagastusõigus alates kauba kätte saamisest.
7. Muud tingimused on täpsustatud Villem.ee üldistes müügitingimustes.

TELLIMISTINGIMUSED:
- Eeltellimisega toodete ostmine koosneb kahest osast: EELTELLIMUS OSA 1 ja EELTELLIMUS OSA 2.
- OSA 1 raames teostab klient 50%-lise ettemaksu, millega kinnitab, et on tutvunud tellimise tingimustega ja soovib tellida ettetellimisega kaupa.
- OSA 2 raames teostab klient 50% ulatuses teise osa makse samale tootele, mille järgselt saadab Villem kliendile kauba vastavalt OSA 2 valitud tarneviisile 2 tööpäeva jooksul alates OSA 2 makse laekumisest VillemArt OÜ pangakontole.
- Eeltellimisega toodetele kehtib 14 päevane tagastusõigus alates kauba kätte saamisest.
- Palun arvesta, et kui oled teinud eeltellimuse, siis tellimusest loobumisel enne kauba kätte saamist ei kuulu 1.osa tellimuses makstud 50% ettemaksu tagastamisele.
- Juhul kui tellimisprotsess ebaõnnestub vähese huvi tõttu, on tekkinud tarneraskused, tootja ei suuda kaupa siiski pakkuda või muud ettenägematud probleemid kauba tellimisega - tagastab VillemArt OÜ ettemakstud raha täies määras hiljemalt 5 tööpäeva jooksul ning saadab selle kohta ka vastava teavituskirja.
- Muus osas kohalduvad kauba tellimise ja müügiprotsessi suhtes VillemArtOÜ üldised müügitingimused ja privaatsuspoliitika.
Sorteeri:
Otsing: